Твiр про урок української мови (5-6 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ПРЕДМЕТ-УКРАІНСЬКА РІДНА МОВА.Я ЗАЛЮБКИ СЛУХАЮ ВЧИТЕЛЯ,СТАРАЮСЬ РОЗУМІТИ,ГРАМОТНО ПИСАТИ,УСПІШНО СПІЛКУВАТИСЬ,АДЖЕ СПІЛКУВАННЯ НА РІДНІЙ МОВІ-ЦЕ ТАК КРАСИВО.ЗНАННЯ РІДНОІ МОВИ ДУЖЕ ВАЖЛИВІ.ХТО НЕ ЗНАЄ СВОЄІ МОВИ,ТОЙ НЕ Є УКРАІНЦЕМ.НА УРОЦІ МИ ПИШЕМО РІЗНІ ВПРАВИ,ЯКІ НАС ТРЕНУЮТЬ ДО ПРАВИЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ.ЦЕ ДУЖЕ ЦІКАВИЙ УРОК,ЦЕ НЕ ЛИШЕ ЛЮБОВ ДО РІДНОІ МОВИ,А Й ДО НАШОІ БАТЬКІВЩИНИ.
Гость
Урок української мови дуже цікавий. Мені дуже подобається цей урок . Він повчальний і навчає нас бути справжнім українцем . Тому , мені подобається урок української мови дуже сильно . Після уроку я відчуваю , що я справжній українець.