Твір про випадок із власного життя висновком до якого могло стати преслівя На сло?

Твір про випадок із власного життя висновком до якого могло стати преслівя На сло??ах,якна цимбалах ,а на длі як на балайці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу я поїхала до старшої сестри в гості. Вона пообіцяла, що якщо я їй буду допомогати по хозяйстві, то вона мені купить айфон. Я щойно погодилась, и с радістю взялась за роботу. З часом вона познайомила мене з цікавим хлопцем, який час від часу приходив в гості. Було дуже цікаво і весело, і сестра сказала, що батьки його не будуть проти, якщо я буду з ним зустрічатися. Пройшло 2 місяці, я вже збиралася до дому... -мені не получилося купить тобі айфон, сказала вона, коли я вже йшла на автостанцію, і його батько сказав, щоб ніяких відносин не було в тебе з тим хлопцем,-додала вона... Одже, додому я поїхала з ні чим. Було дуже прикро і сумно