Твір-розповідь з елементами опису на тему "Листопад у саду"!наперед дякую!!)))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось і закінчилось літо, закінчились теплі дотики сонця,аромати теплого дощу та яскрава райдуга яка викликала блиск в очах.Наш сад влітку був особливий кожна квіточка була така особлива,ніжна і недоторканна.Так швидко настала осінь, не встиг поглянути в вікно як настав листопад..з дерева упав останній листочок, він так довго летів він теж не хотів щоб це диво закінчувалось. Звісно літо ще повернеться...