Твір-розповідь(Які фільми чи телепередачі ти любиш дивитися?)на українській мові.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я люблю подивитися різні мультфільми. Особливо меня подобаєтся фільм  " Ріо ". У ньому гарний та величний птах породи синя ара потрапивши у Бразилію в Ріо-Де-Жанейро у складній ситуації рятує життя своїй подрузі Перлинці та вчиться літати, адже він не вмів літати с народження та йому це не заважало у житті.