У чому актуальнiсть образiв та проблем в творчостi Кулiша та Вовчка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
проблеми у Вовчка-Максим Гримач.батьки і діти;кохання;соціальна нерівність;добро і зло;щастя людини. проблеми у Куліша Чорна рада - Кохання, соцаільна нерівність.  Актуальність Чорна рада- зараз в Владі сидять люди яким можна дати взятки. Це є у романі хроніка 1663 рік "Чорна Рада"-прозвали її так тому що вся влада " есть изгоем общества, все воры." це я так вважаю, да воно так і є. Не буду шукати в книзі як воно там сказано, але нам вчителька говорила чому її так назвали.