У другому класі 29 учнів. До свята 5 учнів розучують танці,  4 -пісні, а решта вчать вірші. Скільки другокласників учать вірші?? Як правильно записати умову зачачі , я не може зрозуміти.  Напишіть будь ласка повністю як правиль...

У другому класі 29 учнів. До свята 5 учнів розучують танці,  4 -пісні, а решта вчать вірші. Скільки другокласників учать вірші??  Як правильно записати умову зачачі , я не може зрозуміти.  Напишіть будь ласка повністю як правильно такоготипа задачі вирішуються.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розучують танці-5 уч. Розучують пісні -4 уч. Вірші- решта                               Розв'язання 1.) 29-(5+4)=20(уч) Відповідь: Вірші розучують 20 учнів. Вот так вот))