У другому класі 29 учнів. До свята 5 учнів розучують танці, 4 -пісні, а решта вчать вірші. Скільки другокласників учать вірші?? Як правильно записати умову зачачі , я не може зрозуміти. Напишіть будь ласка повністю як правиль...
У другому класі 29 учнів. До свята 5 учнів розучують танці, 4 -пісні, а решта вчать вірші. Скільки другокласників учать вірші??
Як правильно записати умову зачачі , я не може зрозуміти. Напишіть будь ласка повністю як правильно такоготипа задачі вирішуються.
Ответ(ы) на вопрос:
Розучують танці-5 уч.
Розучують пісні -4 уч.
Вірші- решта
Розв'язання
1.) 29-(5+4)=20(уч)
Відповідь: Вірші розучують 20 учнів.
Вот так вот))