У душках біля виділених слів запиши, до яких частин мови вони належать. По дорозі їхав віз,( ) Він із лісу дрова віз.( ) А на греблі через став.( ) Заскрипів наш віз і став.( ) Я до хати дрова ніс.( ) І замерз у мене ...

У душках біля виділених слів запиши, до яких частин мови вони належать. По дорозі їхав віз,( ) Він із лісу дрова віз.( ) А на греблі через став.( ) Заскрипів наш віз і став.( ) Я до хати дрова ніс.( ) І замерз у мене ніс( )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у дужках. у решбнику есть.