У дві цистерни для поливу городу налили однакову кількість води. Коли з першої цистерни використали 47 л води, а з другої - 23 л, то в першій залишилось у 3 рази менше води, ніж у другій. Скільки літрів води було в кожній цисте...

У дві цистерни для поливу городу налили однакову кількість води. Коли з першої цистерни використали 47 л води, а з другої - 23 л, то в першій залишилось у 3 рази менше води, ніж у другій. Скільки літрів води було в кожній цистерні спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3(х-47)=  х-23 3х-141=х-23 3х-х=141-23 2х=118 х=118/2 х=59л було спочатку Відповідь 59 л було спочатку в кожній цистерні