У двох прямокутників однакові довжини. Площа першого прямокутника 72см , а його ширина - 8см. Площа другого прямокутника становить 18см. Яка ширина другого прямокутника? Накресли цей прямокутник.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.72:8=9(см)-довжина 1 прямокутника 2.18:9=2(см)-ширина 2 прямокутника
Гость
72:8=9 (см) длина обоих пр-ков 18:9=2 (см) Ответ: ширина другого пр-ка 2 см