У фігурного гарбуза біле забарвлення плодів домінує над жовтим. Якими будуть: 1. Гібриди F1 i F2, якщо схрестити гомозиготний білий гарбуз з гомозиготним жовтим? 2. Гібрили від зворотного схрещування рослин F1 з білою батьківсь...

У фігурного гарбуза біле забарвлення плодів домінує над жовтим. Якими будуть: 1. Гібриди F1 i F2, якщо схрестити гомозиготний білий гарбуз з гомозиготним жовтим? 2. Гібрили від зворотного схрещування рослин F1 з білою батьківською формою? 3. Гібриди від зворотного схрещування рослин F1 із жовтою батьківською формою?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)гібрид F3 жовтого)2)