У гороху нормальний ріст домінує над гігантським, ранньостиглість над пізньостиглістю. Схрещено ранньостиглу рослину нормального росту з пізньостиглою гігантською рослиною. Вихідні рослини гомозиготні.Визначити генотип і феноти...

У гороху нормальний ріст домінує над гігантським, ранньостиглість над пізньостиглістю. Схрещено ранньостиглу рослину нормального росту з пізньостиглою гігантською рослиною. Вихідні рослини гомозиготні.Визначити генотип і фенотип нащадків.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А- норм а-гигант В-ранн. b- позднесп. P: AABB x aabb G: AB        ab F1: AaBb  все дети гетерозиготы нормальный рост и раннеспелость вроде так