У громадянина Костенко була донька Світлана. У 2002 році після автокатастрофи його племінник Сергій залишився сиротою. Громадянин Костенко усиновив племінника. У 2013 році Світлана повідомила батьку, що вони з Сергієм люблять о...

У громадянина Костенко була донька Світлана. У 2002 році після автокатастрофи його племінник Сергій залишився сиротою. Громадянин Костенко усиновив племінника. У 2013 році Світлана повідомила батьку, що вони з Сергієм люблять одне одного і хочуть одружитись.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це не можливо, адже забороняється реєструвати шлюб, якщо між особами є родинні зв'язки.