У якому реченні допущено помилку при відокремленні додатка? 1. На його дворі, замі
У якому реченні допущено помилку при відокремленні додатка?
1. На його дворі, замість похилої хатини, стояв веселий будинок.
2. Пахне грибами й медом, вогкістю пахне тією, що опріч назви осінь немає імені їй.
3. Всі, за винятком Бойчука, здивовано дивилися на свого шкіпера.
4. Більш жодного звуку не донеслося, крім повівання пахучого повітря в розквітленому гіллі саду.
5. У нашій лоцманській слободі, замість тополь, край шляху виросли металеві щогли, вищі за всяку тополю.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Помилку допущено у другому реченні.
2. Пахне грибами й медом, вогкістю пахне тією, що, опріч назви осінь, немає імені їй. Потрібно комами виділити відокремлений додаток - опріч назви осінь.