У кожнiй клiтинцi дошки 4x4 йе лампи.Двi лампи на цiй дошцi називають сусiднiми,якщо вони розташованi в клiтинах зi спiльною стороною.Спочатку вмикають декiлька ламп,згодом щохвилини вмикають кожну лампу,що майе щонайменше двi ...

У кожнiй клiтинцi дошки 4x4 йе лампи.Двi лампи на цiй дошцi називають сусiднiми,якщо вони розташованi в клiтинах зi спiльною стороною.Спочатку вмикають декiлька ламп,згодом щохвилини вмикають кожну лампу,що майе щонайменше двi сусiднi лампи,що свiтять.Яку мiнiмальну кiлькiсть ламп треба увiмкнути спочатку,щоб в певний момент часу усi лампи свiтились? А:3 Б:4 В:5 Г:6 Д:7
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мощность тока равна P=I*U При параллельном соединении напряжение в цепи и на каждом участке одинаковое и равно 220В. Следовательно, I1=P1/U=90 Bт/220 В=0,41 А I2=P2/U=40 Bт/220 В=0,18 А Сопротивление первой лампы R1=U/I1=220 В/0,41А=537 Ом Сопротивление второй лампы R2=U/I2=220 В/0,18А=1222 Ом