У красунчіка є 4 квітки:одна з 6 пелюстками, одна з 7 пелюстками, одна з 8 пелюстками і одна з 11 пелюстками. він відриває по одній пелюстки з трьох квіток.він робить це кілька разів, вибираючи будь які три квітки кожного разу....

У красунчіка є 4 квітки:одна з 6 пелюстками, одна з 7 пелюстками, одна з 8 пелюстками і одна з 11 пелюстками. він відриває по одній пелюстки з трьох квіток.він робить це кілька разів, вибираючи будь які три квітки кожного разу. він зупиниться коли більше не зможе відірвати по одній пелюстціз трьох квіток. яка найменша кількість пелюсток може залишитися на квітках?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если не ошибаюсь, 32-27 (кратно трем) = 5. И перебором тоже так получается.