У людини карий колір очей В домінує над блакитним. Кароокий юнак одружився з блакитноокою дівчиною. Якого кольору очі можуть бути у їхніх дітей. ...

У людини карий колір очей В домінує над блакитним. Кароокий юнак одружився з блакитноокою дівчиною. Якого кольору очі можуть бути у їхніх дітей. ...У людини карий колір очей В домінує над блакитним. Кароокий юнак одружився з блакитноокою дівчиною. Якого кольору очі можуть бути у їхніх дітей. Решить двумя способами, когда у юнака ВВ и Вв
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кароокий  юнак  з  генотипом  ВВ, а  блакитноока  дівчина - тільки  вв.   Р:  ВВ  х  вв   F₁: Вв,Вв, Вв, Вв  -  тобто, всі  діти  кароокі, але  носії  гену блакитного кольору очей. Тепер  юнак  Вв: Р: Вв  х вв F₁:Вв, вв, Вв, вв  -  тобто  50% карооких  носіїв  гену  блакитних  очей, та 50%   блакитнооких