У меня есть любимая мягкая игрушкп ,заяц. Я с ним люблю играть.Его мне подарил папа,когда проходила олимпиада в Сочи. перевести на английский

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have a favorite soft toy bunny. I love igrat.Ya Dad gave me to him when held Olympics in Sochi. Так, да?
Гость
I have a favourite toy - a rabbit. I like playing with it. It is a present from my dad, he gave it to me during the Olympiad in Sochi.