У меня есть подруга. Ее зовут- Катя. Ей 14 лет. Она добрая но бывает не серьезна. Она решительная. Характер ее сложный. Ее не легко убедить. Но она всегда поможет и не оставит в трудную минуту.Пожалуйста переведите

У меня есть подруга. Ее зовут- Катя. Ей 14 лет. Она добрая но бывает не серьезна. Она решительная. Характер ее сложный. Ее не легко убедить. Но она всегда поможет и не оставит в трудную минуту. Пожалуйста переведите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің Катя есімді құрбым бар. Ол он төрт жаста. Ол өте мейірімді болғанымен, əзілқой болып тұратын кездері де болады. Оның мінезі қатты болғандықтан ба, оте батыл адам болып табылады. Оны өз ырқына көндіру оңай емес. Бірақ, қиын сəтте əрдайым жаныннан табылып, көмектесуге дайын. Кажется вот так)))