У п'єсі І.Карпенка-Карого "сто тисяч" провідною є проблема А бездуховності людини, засліпленої прагненням до наживи. Б волі людини та можливостей здобуття волі В свободи й неволі, особливості й натовпу Г ролі митця в суспільс...

У п'єсі І.Карпенка-Карого "сто тисяч" провідною є проблема А бездуховності людини, засліпленої прагненням до наживи. Б волі людини та можливостей здобуття волі В свободи й неволі, особливості й натовпу Г ролі митця в суспільстві, служіння музі й народові
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь А бездуховність. прагнення до наживи