У південній півкулі корабель проплив на захід 100міль потім повернув на південь і проплив за меридіаном 100 міль потім повернув на схід і проплив 100 міль.останній відрізок шляху в 100 міль пройшов у північному напрямку.де опин...

У південній півкулі корабель проплив на захід 100міль потім повернув на південь і проплив за меридіаном 100 міль потім повернув на схід і проплив 100 міль.останній відрізок шляху в 100 міль пройшов у північному напрямку.де опинився корабель у кінці свого шляху відносно точки старту?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
повернувся у початкову точку