У помідорів червоне забарвлення плодів А доміную над жовтим (а) кругла форма (В) - на грушоподібною (b). Схристили гатерозиготну рослину з жовтим забарвленням і круглою формою плодівю Якими будть за фенотипом гібриди першого по...

У помідорів червоне забарвлення плодів А доміную над жовтим (а) кругла форма (В) - на грушоподібною (b). Схристили гатерозиготну рослину з жовтим забарвленням і круглою формою плодівю Якими будть за фенотипом гібриди першого покоління?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - червоне забарв. а - жовте В - кругла форма в - грушоподібна   P:  АаВв х АаВв G: АВ, Ав, аВ, ав; АВ, Ав, аВ, ав За 3-м законом Менделя при схрещуванні дигетерозигот розщеплення буде 9:3:3:1 Усього  у F1 16 генотипів. За фенотипом: 9 - червоні круглі (56,25%) 3 - червоні грушоподібні (18,75%) 3 - жовті круглі (18,75%) 1 - жовті грушоподібні (6,25%)