У ракеті загальна маса якої 200г,є заряд масою 50 г,що згорає миттєво.На яку висоту підніметься ракета,якщо з неї вилітають гази зі швидкістю 600 м/с?Опір повітря у 3 рази зме

У ракеті загальна маса якої 200г,є заряд масою 50 г,що згорає миттєво.На яку висоту підніметься ракета,якщо з неї вилітають гази зі швидкістю 600 м/с?Опір повітря у 3 рази зме ншує теоретично.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Закон сохранения импульса: Mv1=mv2 0.2v1=30 v1=150 м/с Закон сохранения энергии: mv1^2/2=mgh h=v1^2/6g( с учетом уменьшения высоты сопротивлением воздуха) h=375 м