У рівнобічну трапеції, бічна сторона якої дорівнює 10 см , а площа -60см^2 , вписано коло . ЗНАЙДІТЬ висоту цієї трапеціїї

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]ABCD-[/latex] равнобедренная трапеция [latex]AB=CD=10[/latex] см [latex] S_{ABCD} =60 [/latex] см² [latex]EF=h-[/latex] высота [latex]w(O;R)-[/latex] окружность, вписанная в равнобедренную трапецию [latex]h-[/latex] ? [latex]ABCD-[/latex] равнобедренная трапеция,  [latex]AB=CD=10[/latex] см В трапецию можно вписать окружность тогда и только тогда, когда суммы её противоположных сторон равны.  [latex]AB+CD=BC+AD[/latex] [latex]10+10=BC+AD[/latex] [latex]BC+AD=20[/latex] [latex]S_{ABCD}= \frac{BC+AD}{2}*EF [/latex] [latex] \frac{BC+AD}{2}*h=60 [/latex] [latex] \frac{20}{2}*h=60 [/latex] [latex]10h=60[/latex] [latex]h=6[/latex] (см) Ответ:  6 см