У школі №1,№2,№3 навчається М учнів.У школах№1 та №2 навчається р учнів, у школах №2 та №3 -н учнів.Скільки учнів навчається у кожній школі? на скільки більше учнів навчається у школі №1 , ніж у  школі №3?Розвяжіть задачу якщо:...

У школі №1,№2,№3 навчається М учнів.У школах№1 та №2 навчається р учнів, у школах №2 та №3 -н учнів.Скільки учнів навчається у кожній школі? на скільки більше учнів навчається у школі №1 , ніж у  школі №3?Розвяжіть задачу якщо: 1)р=3291, н=3865,м=5121 2)р=899,н=664, м=1299
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 5121-3865=1256 школа 1 5121-3291=1830 школа 3 3865-1830=2035 школа 2 2) 1299-664=635 школа 1 1299-899=400 школа 3 664-400=264 школа 2 635-400= 235 у школі 1 на 235 учнів більше, ніж у школі 3
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы