У сучасному Китаi державнi службовцi повиннi звiтувати про прочитанi за рiк книжки. Назвiть п'ять книжон , без знання яких , на вашу думку , неможливо обiйняти жодноi державноi посади в Украiнi . Чи ввiйшла б до цього перелiку ...

У сучасному Китаi державнi службовцi повиннi звiтувати про прочитанi за рiк книжки. Назвiть п'ять книжон , без знання яких , на вашу думку , неможливо обiйняти жодноi державноi посади в Украiнi . Чи ввiйшла б до цього перелiку драма "Вiльгельм Телль"? 55 балов !!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Крихітка Цахес" "Вільгельм Телль" "11.22.63" "Мастер і Маргарита" (Не впевнена що варто його сюди включати, але...) "Війна і мир"