У трьох 5 класах навчаються 103 учні. в 5-а класі на 6 учнів більше ніж у 5-б класі і на 1 учня менше ніж у 5-в класі.скільки учнів навчається у кожному класі. Купили 3 кг печива и 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн....
У трьох 5 класах навчаються 103 учні. в 5-а класі на 6 учнів більше ніж у 5-б класі і на 1 учня менше ніж у 5-в класі.скільки учнів навчається у кожному класі. Купили 3 кг печива и 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн. скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво на 10 грн
Ответ(ы) на вопрос:
5А-Х
5Б-(Х-6)
5В-(Х+1)
Х+(Х-6)+(Х+1)=103
Х+Х-6+Х+1=103
3Х-6+1=103
3Х-5=103
3Х=103+5
3Х=108
Х=108/3
Х=36 (5А клас)
5Б=36-6=30
5В=36+1=37
Не нашли ответ?
Похожие вопросы