У трьох коробках лежить по одному олівцю: жовтий, червоний і зелений.на першій коробці написано "жовтий", на другій - "червоний", на третій - "жовтий і зелений".олівець якого кольору лежить у кожній з коробок, якщо жодний напис...

У трьох коробках лежить по одному олівцю: жовтий, червоний і зелений.на першій коробці написано "жовтий", на другій - "червоний", на третій - "жовтий і зелений".олівець якого кольору лежить у кожній з коробок, якщо жодний напис не відповідає дійсності?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1коробка зеленый олівець 2коробка жовтий олівець 3коробка червоний олівець