У творі І. Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я" НЕ порушено тему: 1)взаємени батьків і дітей 2)руйнування патріархального устрою села 3)людської гідності та свободи 4)суспільної нерівності, як перешкоди в коханні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4)суспільної нерівності, як перешкоди в коханні Там нету любви у людей с разными соц. статусами