"У верхньому ярусі зображено в центрі двох чоловіків,які латають кожуха.Навколо них-вервечка свійських тварин із приплодом-символ добробуту й достатку.Нижній ярус утілює одвічну боротьбу за життя між тваринами :коней долають кр...

"У верхньому ярусі зображено в центрі двох чоловіків,які латають кожуха.Навколо них-вервечка свійських тварин із приплодом-символ добробуту й достатку.Нижній ярус утілює одвічну боротьбу за життя між тваринами :коней долають кровожерні грифони,лев і леопард полюють на дикого кабана й оленя, собаки женуться за зайцем". Про що йде в описі історичної пам'ятки? а) браслет з Мізинської стоянки. б) скіфську пектораль в) златник Володимира Великого. г) мозаїку Софійського собору. д) мініатюру з Остромирового євангелія.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
) скіфську пектораль