У якому рядку всі слова є стилістично забарвленими? А. Вулиця, хліб, небо. Б. Людина, мітинг, пісня. В. Матінка, здоровань, нахаба. Г. Весня, житло, спікер. Якою частиною мови є синонім дружно-спільно-гуртом-злагоджено? А. Імен...

У якому рядку всі слова є стилістично забарвленими? А. Вулиця, хліб, небо. Б. Людина, мітинг, пісня. В. Матінка, здоровань, нахаба. Г. Весня, житло, спікер. Якою частиною мови є синонім дружно-спільно-гуртом-злагоджено? А. Іменниками. Б. Прикметниками. В. Дієсловами. Г. Прислівниками. У якому рядку всі пари слів є омонімічними? А. Спритна ласка-ласка в голосі; прозора пара-пара чобіт. Б. Ласкавий щепіт-щепіт трави; читання байки-сорочка з байки. В. Солодкий цукор-солодкий сон; клуб диму-сільський клуб. Г. Розпечена лава-дерев*яна лава; весняний день-весняний цвіт. У якому реченні фразеологізм є додатком? А. Оленка опинилася між двох вогнів. Б. Сергій наговорив сім мішків гречаної вовни. В. Петро подався світ за очі. Г. Миколка на уроці гав ловив та витрішки продавав. У яких рядках у всіх словах відбувається уподібнення приголосних під час вимови? (кілька правильних відповідей) А. Рюкзак, боротьба, дігтяр. Б. Безпечний, доріжка, любов. В. Просьба, дивишся, вокзал. Г. Казка, молодший, дужка. Д. Косьба, світиться, розклад.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)в, 2)г,3)а,  4)г, 5)а