У якому випадку особа може бути притягнута до дисциплінарної відповідальності А)Громадянка С. через недбалість допустила брак у роботі Б)Громадянин Т. якому виповнилося 16 років вчасно не отримав паспорт громадянина України В)Г...

У якому випадку особа може бути притягнута до дисциплінарної відповідальності  А)Громадянка С. через недбалість допустила брак у роботі  Б)Громадянин Т. якому виповнилося 16 років вчасно не отримав паспорт громадянина України  В)Громадянка Ф.завдала тяжких тілесних ушкоджень своїй подрузі  Г)Громадянин К. відмовився брати участь у виборах народних депутатів України.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)Громадянка С. через недбалість допустила брак у роботі - правильна відповідь.