У завданні 11 потрібно розв'язати правову ситуацію за запитаннями

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіанти 1,2,3. Вариант 11.Позначте усталені правила поведінки, що склались у суспільстві в результаті їх тривалого повторення Б)Традиції та звичаї._________________________________________________2.Визначте зайвий елемент у складі правовідносин А)благо, цінність, на які спрямовано дії учасників правовідносин. Б)учасники (сторони) правовідносин. В)права і обов'язки сторін правовідносин. Г)мотив та мета правовідноси!!!!!!!!!!!!!!правильне_________________________________________________3.Укажіть, який закон є Основним законом нашої держави. Б)Конституція України._________________________________________________4.Укажіть, де містяться норми, що встановлюють, які суспільно небеспечні діяння є злочинамита які види покарань і в яких межах можуть бути застосовані до винних у їх вчиненні осіб  В)У Загальній частині Кримінального кодексу України._________________________________________________5.Укажіть вікові межі членства осіб у дитячих організаціях України. Б)віл 6 до 18 років._________________________________________________6.Укажіть, до якого іфку встановлюється опіка над дитиною, позбавленою батьковського піклування. Б)14 років (опіка встановлюється до 14 років)._________________________________________________7.Оберіть варіант, де значаться види соціальних норм. Б)1,2,4_________________________________________________8.Оберіть варіант,де названо документи, що приймає суд з конкретної справи. Д)1.2.5_________________________________________________9.Конституційне право адміністративне право карне право сімейне право трудове право цивільне правоце-Галузі права,галузі матеріального права._________________________________________________-------------------------------------------------Варіант 21.Визначте види правопорушень В)Проступки і злочини._________________________________________________2.Визначте орган, що є органом виконавчої влади. Б)Кабінет Міністрів України._________________________________________________3.Укажіть, після спливу якого строку за загальним правилом реєструється шлюб осіб, які подали заявудо органу реєстрації актів цивільного стану. Б)Одного місяця від дня подання заяви._________________________________________________4.Укажіть зайве в переліку форм здобуття середньої лсвіти в Україні. Б)екстернат._________________________________________________5.Укажіть вік, з якого зміна громадянства батьками дитини може відбутися лише за згодою останньої. В)14 років._________________________________________________6.Укажіть вік особи, з якого вона може розпаряджатися власним заробітком, гонораром, стипендією. А)16 лет._________________________________________________7.Укажіть варіант, у якому перераховано нормативно-правові вкти, що є законами. А)1.2.3_________________________________________________8.Оберіть варіант, де вказано документи,що за загальним правилом подаються особою під час працевлаштування. Г)1.4.5_________________________________________________9.Це соціальні норми._________________________________________________-------------------------------------------------Варіант 31.Визначте,що означає поняття юридичні факти. Г)Конкретні життєві обставини, що породжують, змінюють або припиняють правовідносини._________________________________________________2.Укажіть, хто є стороною обвинувачення в кримінальному процесі. Г)Прокурор._________________________________________________3.Укажіть зайве в переліку елементів складу злочину. в)Наявність співучасників злочину._________________________________________________4.Укажіть орган, який уповноважений приймати рішення про позбавлення батьківських прав особи. В)Орган опіки._________________________________________________5.Визначте, що означає поняття ,,права і свободи людини,,. А)_________________________________________________6.Укажіть вік, з якого особа може зареєструватися підприємцем. Б)16 років_________________________________________________7.Оберіть варіант, де містяться конституційні обов'язки громадян України. А)1.2.3_________________________________________________8.Оберіть варіант, де перераховано співучасників злочину. Б)1.2.4_________________________________________________9.Конституція;засоби масової інформації; засоби масової інформації; підзаконні нормативно-правові акти - цезайве (засоби масової інформації), вставити можна (закони ) і все це - елементи законодавства_________________________________________________-------------------------------------------------Варіант 41.Укажіть, що належить до подій як виду юридичних фактів.  А)Укладання шлюбу._________________________________________________2.Визначте, як називаються обов'язок людини зазнати певних обмежень у разі вчинення правопорушення. Г)Юридична відповідальність._________________________________________________