Укажіть орган рослини, який забезпечує розповсюдження насіння. A корінь Б пагін В квітка Г плід 2. Укажіть відділ рослин, до якого належать щитник чоловічий, орляк, сальвінія плаваюча. A Зелені водорості Б Мохоподібні В Папорот...

Укажіть орган рослини, який забезпечує розповсюдження насіння. A корінь Б пагін В квітка Г плід 2. Укажіть відділ рослин, до якого належать щитник чоловічий, орляк, сальвінія плаваюча. A Зелені водорості Б Мохоподібні В Папоротеподібні Г Покритонасінні 3. Укажіть частину квітки, у якій міститься насінний зачаток. A маточка Б тичинка В пелюстка Г чашолистик 4. Укажіть отруйний шапковий гриб. A боровик Б мукор В мухомор Г пеніциліум 5. Укажіть органи, які утворюють організм покритонасінної рослини. A тільки корінь Б тільки пагін В корінь, пагін Г корінь, пагін, квітка, плід 6. Укажіть рослину, яка належить до відділу Бурі водорості. A ламінарія Б улотрикс В сфагнум Г яловець ІІІ рівень 1. Укажіть функцію, яку виконує коренеплід моркви. A розмноження спорами Б запасання поживних речовин В розмноження насінням Г захист від несприятливих умов 2. Укажіть тип плоду, який відповідає такій характеристиці: розкривний, сухий, багатонасінний. A жолудь Б коробочка В горіх Г кістянка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.г) 2.в) 3.а) 4.в) 5.г) 6.а) 1.б) 2.б)