Укажіть орган рослини, який забезпечує розповсюдження насіння. A корінь Б пагін В квітка Г плід 2. Укажіть відділ рослин, до якого належать щитник чоловічий, орляк, сальвінія плаваюча. A Зелені водорості Б Мохоподібні В Папорот...
Укажіть орган рослини, який забезпечує розповсюдження насіння.
A корінь
Б пагін
В квітка
Г плід
2. Укажіть відділ рослин, до якого належать щитник чоловічий, орляк, сальвінія плаваюча.
A Зелені водорості
Б Мохоподібні
В Папоротеподібні
Г Покритонасінні
3. Укажіть частину квітки, у якій міститься насінний зачаток.
A маточка
Б тичинка
В пелюстка
Г чашолистик
4. Укажіть отруйний шапковий гриб.
A боровик
Б мукор
В мухомор
Г пеніциліум
5. Укажіть органи, які утворюють організм покритонасінної рослини.
A тільки корінь
Б тільки пагін
В корінь, пагін
Г корінь, пагін, квітка, плід
6. Укажіть рослину, яка належить до відділу Бурі водорості.
A ламінарія
Б улотрикс
В сфагнум
Г яловець
ІІІ рівень
1. Укажіть функцію, яку виконує коренеплід моркви.
A розмноження спорами
Б запасання поживних речовин
В розмноження насінням
Г захист від несприятливих умов
2. Укажіть тип плоду, який відповідає такій характеристиці: розкривний, сухий, багатонасінний.
A жолудь
Б коробочка
В горіх
Г кістянка
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.г)
2.в)
3.а)
4.в)
5.г)
6.а)
1.б)
2.б)