Укажіть правильне твердження. а) Із загальної кількості звуків української мови виділяють 6 голосних. б) Алфавіт – наука, що вивчає сукупність букв, розташованих у встановленому порядку. в) Графіка – розділ науки про мову, що ...

Укажіть правильне твердження. а) Із загальної кількості звуків української мови виділяють 6 голосних. б) Алфавіт – наука, що вивчає сукупність букв, розташованих у встановленому порядку. в) Графіка – розділ науки про мову, що вивчає транскрибування слів. г) В українській мові 33 звуки. д) Словосполучення складається з двох незалежних слів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)Із загальної кількості звуків української мови виділяються 6 голосних)