Укажіть речення з непрямим порядком слів. а) Висока гора спускалась покатом і обірвалась над самою Россю (І. Нечуй-Левицький). б) Садок тішиться підсиненим туманцем дозрілих слив (Є. Гуцало). в) Стел спо...

Укажіть речення з непрямим порядком слів. а) Висока гора спускалась покатом і обірвалась над самою Россю (І. Нечуй-Левицький). б) Садок тішиться підсиненим туманцем дозрілих слив (Є. Гуцало). в) Стел спочиває, набирається прохолоди після денної сліпучої спеки (О. Гончар). г) Густо-прегусто висипали зорі на небі (І. Нечуй-Левицький).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) Густо-прегусто висипали зорі на небі (І. Нечуй-Левицький). тут присудок стоїть перед підметом, тому порядок слів є непрямим