Укажіть реченя ,з безособовими формами на-но-то.А) Багато ворогів полягло на твоїх валах,під кріпосними стінами твоїми, впало на вулицях міста від твого караючого гніву. Б) Козакам було доручено давати скрізь відсіч поганству. ...

Укажіть реченя ,з безособовими формами на-но-то.А) Багато ворогів полягло на твоїх валах,під кріпосними стінами твоїми, впало на вулицях міста від твого караючого гніву. Б) Козакам було доручено давати скрізь відсіч поганству. В) І хтось великий не велить про пережите говорить. Г) За горами гори, хмарою повиті, засіяні горем, кровію политі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) Козакам було доручено давати скрізь відсіч поганству.