Укажіть рису організації, спільну для земноводних і плазунів. А) розмоноження та розвиток відбуваються на суходолі Б) температура тіла залежить від температури середовища В) шкіру суха і вкрита роговими лусками Г) кровообіг заб...

Укажіть рису організації, спільну для земноводних і плазунів. А) розмоноження та розвиток відбуваються на суходолі Б) температура тіла залежить від температури середовища В) шкіру суха і вкрита роговими лусками Г) кровообіг забезпечує двокамерне серце
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант Б температура тіла залежить від температури серидовища