Укажіть рядок, у якому допущено помилку в написанні великої літери А.Стародавній Єгипет, Різдво, князь, лауреат Шевченківської премії Б.Мавка, цукерки «Мак», бегонія, Видубицький монастирВ.Лівобережжя, майдан Незалежності, куро...
Укажіть рядок, у якому допущено помилку в написанні великої літери
А.Стародавній Єгипет, Різдво, князь, лауреат Шевченківської премії
Б.Мавка, цукерки «Мак», бегонія, Видубицький монастир
В.Лівобережжя, майдан Незалежності, курорти Закарпаття, герань
Г.Черкащина, конгрес, Народний артист України, Богородиця
Ответ(ы) на вопрос:
Варіант Г . Це ж очевидно , лівобережжя пишеться з маленької букви .
вариант г народний пишеться с маленькоі