Укажіть рядок , у якому допущено помилку:а)Термін - це слово , що чітко й однозначно позначає наукове поняття.б)Професіоналізм - це слово, що вживається на позначення спеціальних понять у сфері певної професії.Укажіть рядок і с...

Укажіть рядок , у якому допущено помилку: а)Термін - це слово , що чітко й однозначно позначає наукове поняття. б)Професіоналізм - це слово, що вживається на позначення спеціальних понять у сфері певної професії. Укажіть рядок і слово , у якому допущено помилку  а) згідно з рішенням , відповідно до рішення  б) оплатити проїзд , заплатити за проїзд в)процент, відсоток
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)Професіоналізм - це слово, що вживається на позначення спеціальних понять у сфері певної професії. в)процент, відсоток