Укажіть складнопідрядне речення, у якому підрядне стоїть у середині головного? А Моя душа ніколи не забуде того дарунку, що весна дала Б Важкі стільники письма вже тьмяніють тим золотом, із якого сотається мова В Що більший са...

Укажіть складнопідрядне речення, у якому підрядне стоїть у середині головного? А Моя душа ніколи не забуде того дарунку, що весна дала Б Важкі стільники письма вже тьмяніють тим золотом, із якого сотається мова В Що більший самолюб і фарисей, то більше прагне шани від людей Г Дівчина, яка не спромоглася наготувати приданого, в народі вважалася ледащицею
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г. Дівчина, яка не спромоглася наготувати приданого, в народі вважалася ледащицею.