Укажіть складнопідрядне речення, в якому правильно розставлено розділові знаки: 1) Куцевол почвалав до озера і щоб не гайнувати час, погнав його вперед. 2) незважаючи на те що є тисячи сортів культурних троянд, шипшина заслугов...

Укажіть складнопідрядне речення, в якому правильно розставлено розділові знаки: 1) Куцевол почвалав до озера і щоб не гайнувати час, погнав його вперед. 2) незважаючи на те що є тисячи сортів культурних троянд, шипшина заслуговує на увагу. 3) Добре видно було лісосмугу, що тяглася з півночі на південь та стрічку шосе. 4) Оскільки рослина цвіте в другій половині весни, то в народі її називають: ключиками від літа.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в 3 реченні правильно поставлені розділові знаки