Укажіть тканину до якої належать фагоцити? а) сполучна б) захисна в) нервова г) твірна.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фагоцити - клітини , що здатні до захоплення і перетравлювання бактерій абовірусів, в тому числі деякі лекоцити. Разом з природніми кіллерами належать до клітинних неспецифічних факторів захисту. Реалізують свою захисну дію через фагоцитоз  та піноцитоз.