Укажіть тварину, якій притаманне позакишкове травлення: а) беззубка; б) річко­ ви?

Укажіть тварину, якій притаманне позакишкове травлення: а) беззубка; б) річко­ ви?? рак; в) печінковий сисун; г) павук-хрестовик.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 павук-хрестовик Павуки можуть споживати лише рідку їжу. Цьому сприяє позакишкове травлення: впорскнуті у тіло здобичі разом зі слиною травні соки розріджують та частково перетравлюють її вміст. Сисний шлунок павука закачує їжу у кишечник. У глотці, розташованій перед сисним шлунком, є особливий фільтр, що запобігає надходженню твердих часток їжі. Завершується травлення у середньому кишечнику під дією соків розвиненої травної залози - «печінки».