Укажіть варіант з пунктуаційною помилкою в діалозі: А. – Що ти хочеш від життя? – Небагато. Просто жити, працювати, як усі… – Так от і працюй, хлопче, а не розкатуй по степу. Б. «Сідай за книжки. Зубри!» - «Мамо, епоха зубрінь ...

Укажіть варіант з пунктуаційною помилкою в діалозі: А. – Що ти хочеш від життя? – Небагато. Просто жити, працювати, як усі… – Так от і працюй, хлопче, а не розкатуй по степу. Б. «Сідай за книжки. Зубри!» - «Мамо, епоха зубрінь минула». – «Це щось нове, хлопче. Зубрити не хочеш. Може і вчитися не хочеш?» – «Вчитись хочу, але по-справжньому». В. – Не святий і він! До всіх добрими не будеш. – Оцінювати чиєсь життя – це, мабуть, найпростіше. – Правильно, нам пора про своє подумати. Г. – доброго ранку! – каже Лукія, уповільнюючи крок. – Доброго ранку, Лукіє. – В область їду… Може, доручення буде яке?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б. «Сідай за книжки. Зубри!» - «Мамо, епоха зубрінь минула». – «Це щось нове, хлопче. Зубрити не хочеш. Може і вчитися не хочеш?» – «Вчитись хочу, але по-справжньому». (у лапки репліки діалогу не беруться)