Укр мова 5 клас заболотний вправа 350 и 351 в 350 (уявить що у вас з'явилася нагодазверну

Укр мова 5 клас заболотний вправа 350 и 351 в 350 (уявить що у вас з'явилася нагодазвернутися одним-двома реченнями до дорослих вид имени всих дитей планети. Що ви сказали б? ) в 351 (хто зможе дибрати таку синонимичну пару у який одне слово було б стилистично забарвленим а инше нейтральним? наприклад плакати-рюмсати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Будьте добри та розмовляйте з нами бильше! Говорити балакати