Укр На прямолінійній ділянці дорог швидкість руху автомобіля становить 90 км/год. Запишіть рівняння його руху для двох випадків: а) у початковай момент часу положення автомобіля збігалося з початку координат; б) у початковий ...

Укр На прямолінійній ділянці дорог швидкість руху автомобіля становить 90 км/год. Запишіть рівняння його руху для двох випадків: а) у початковай момент часу положення автомобіля збігалося з початку координат; б) у початковий момент часу координата автомобіля дорівнювала - 200 м. Вважайте, що вектор швидкості напрямлений так само, як і вісь ОХ. Рус На прямолинейном участке дорог скорость движения автомобиля составляет 90 км / ч . Запишите уравнение его движения для двух случаев: а ) в початковай момент времени положение автомобиля совпадало с начала координат; б) в начальный момент времени координата автомобиля равнялась - 200 м. Считайте , что вектор скорости направлен так же , как и ось ОХ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
папапап пвапавп авп авп авп ва пв ап