Укр На прямолінійній ділянці дорог швидкість руху автомобіля становить 90 км/год. Запишіть рівняння його руху для двох випадків: а) у початковай момент часу положення автомобіля збігалося з початку координат; б) у початковий ...
Укр
На прямолінійній ділянці дорог швидкість руху автомобіля становить 90 км/год. Запишіть рівняння його руху для двох випадків:
а) у початковай момент часу положення автомобіля збігалося з початку координат;
б) у початковий момент часу координата автомобіля дорівнювала - 200 м.
Вважайте, що вектор швидкості напрямлений так само, як і вісь ОХ.
Рус
На прямолинейном участке дорог скорость движения автомобиля составляет 90 км / ч . Запишите уравнение его движения для двух случаев:
а ) в початковай момент времени положение автомобиля совпадало с начала координат;
б) в начальный момент времени координата автомобиля равнялась - 200 м.
Считайте , что вектор скорости направлен так же , как и ось ОХ.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
папапап
пвапавп
авп
ва
пв
ап