УКРАЇНСЬКА ДРААТУРГІЯ І ТЕАТР 70-90-Х РОКІВ 19 СТОЛІТТЯ1. Що означає слово "корифей" і чому ним іменують засновників професійного українького театру?2. Перелічіть відомих вам акторів і режисерів театру корифеїв.

УКРАЇНСЬКА ДРААТУРГІЯ І ТЕАТР 70-90-Х РОКІВ 19 СТОЛІТТЯ 1. Що означає слово "корифей" і чому ним іменують засновників професійного українького театру? 2. Перелічіть відомих вам акторів і режисерів театру корифеїв.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Корифей промовляв від імені хору, коли тому доводилося брати участь у дії пєси. Заньковецька, Кропивницький, Саксаганський, Садовський, Старицький.