Українська мова вправа 137 знайди іменники, в яких зі зміною форми слова відбувається зміна кінцевого приголосного основи. випиши ці іменники ставлячи їх у початкову форму а поряд через риску подай їх форми в місцевому відмінку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.В.                          М.В річка                      на річці жінка                     на жінці домівка                  у домівці нога                       на нозі  ріг                          на розі дорога                    на дорозі муха                        на мусі дочка                       на дочці онука                    на онучці