Украинский 5 класс помогите с заданием: Запишіть слова в три колонки:а) зі звуковим закінченням;б) з нульовим закінченням;в) без закінчення (незмінні) Лісник,лісники,далеч,далеко,далекий,височина,високо,вись,вчора,вчорашній,пон...

Украинский 5 класс помогите с заданием: Запишіть слова в три колонки:а) зі звуковим закінченням;б) з нульовим закінченням;в) без закінчення (незмінні) Лісник,лісники,далеч,далеко,далекий,височина,високо,вись,вчора,вчорашній,поні,кінь,зебра,перехід,виходити,ходжу,малювати,малюнок,зоопарк,рена,метро,осінній.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ВРОДЕ ТАК а)лісники далеко далекий височина високо вчора вчорашній поні зебра виходити ходжу малювати рена метро осінній. б)лісник вись кінь в)малюнок зоопарк