Унаслідок термічного розкладання калій перманганату масою 63.2 виділився кисень,об'ємом 3,36 л(н.у)якого вистачило для спалювання сірки масою 4г .1)Обчисліть відносний вихід кисню,2)обчисліть масу сульфуру(IV)оксид Дуже потрібно!
Унаслідок термічного розкладання калій перманганату масою 63.2 виділився кисень,об'ємом 3,36 л(н.у)якого вистачило для спалювання сірки масою 4г .1)Обчисліть відносний вихід кисню,2)обчисліть масу сульфуру(IV)оксид
Дуже потрібно!
Ответ(ы) на вопрос:
63.2 x
2KMnO4 = O2 + MnO2+ K2MnO4
x=4.48
1)[latex] \frac{3.36}{4.48} *100%[/latex] =57%
4 x
2) S + O2 = SO2
x=8